Шановні студенти!

До уваги студентів!

 

У відповідності до наказу ректора університету «Про початок 2022-2023 навчального року» від 09.08.2022 р. за № 239, практичні/семінарські заняття проходитимуть у звичайному форматі (офлайн).

Лекції відбуватимуться в дистанційній формі (онлайн).

Також у дистанційній формі (онлайн) викладатимуться наступні дисципліни: «Українська мова (за професійним спрямуванням)», «Академічне письмо», «Англійська мова», «Англійська мова (за професійним спрямуванням)», «Англійська мова за професійним спрямуванням», «Латинська мова», «Історія України та української культури», «Філософія та основи академічної доброчесності», «Основи соціологічних досліджень», «Релігієзнавство», «Сучасна цивілізація та культура», «Філософія збереження здоров’я», «Вища математика і статистика», «Біологічна фізика», «Інформаційні технології у фармації», «Комп’ютерне моделювання у фармації», «Основи медичного забезпечення населення та військ».

Відпрацювання пропущених лекцій та практичних/семінарських занять відбуватиметься в дистанційній формі (онлайн). З метою виконання розпорядження керівника навчального відділу від 12.11.2018 р. за № 60 повідомляємо наступне: ключі від лекційних аудиторій та пульти відеосистем отримуються старостою курсу перед початком лекцій у чергових відповідних навчальних корпусів за обов'язкової наявності студентського квитка. Після закінчення лекцій аудиторії закриваються і ключі та пульти повертаються черговому.
Переглянути розклад занять студенти можуть на порталі asu.tdmu.edu.ua, без авторизації. «Вхід на портал можливий з головної сторінки університету з вкладки «Студенту» - «Розклад занять в системі АСУ», або з головної сторінки університету – верхній правий куток, вкладка – «Розклад в АСУ». 

З початку навчального семестру будуть доступні й інші сервіси на порталі та мобільному додатку. Очікуйте подальших інструкцій на сайті університету та на порталі АСУ.


У зв'язку з переходом університету на нову автоматизовану систему управління (АСУ) проведено зміни нумерації груп всіх курсів. За детальною інформацією звертатися в фармацевтичний деканат (вул. Руська , 36).